V sobotu 13. listopadu proběhl za velké účasti rybářů a přihlížejících výlov rybníka Kout. V kádích se objevili krásní kapři a v menším množství i štiky a amuři.Velké poděkovaní patří všem, kteří se výlovu zúčastnili a také členům rybářského spolku, kteří se o ryby celou sezónu starali.
Návštěvnost:
ONLINE:5
DNES:935
TÝDEN:935
CELKEM:3011045
1384První písemná zmínka
3640Počet obyvatel
164Metrů nad mořem
5500Hektarů