rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

18. 11. 2017

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, od 500m srážky sněhové. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Překlad (translations)

Návštěvnost:

Zpravodaj městského úřadu

Zpravodaj Městského úřadu Lanžhot vychází čtvrtletně v nákladu 900 ks
Vydává Město Lanžhot

Adresa redakce Náměstí 177, 691 51 Lanžhot
e-mail: redakce@lanzhot.cz, tel: 519 336 107

Odpovědná redaktorka Kateřina Paulíková                                                           telefon 519 336 107, e-mail:paulikova@lanzhot.cz

Redakční rada: E. Klvaňová, J. Petrlová, P. Vlasák, S. Markovičová, V. Hostinová, M. Tučková

Registrováno Ministerstvem kultury ČR, reg. Číslo MK ČR E 11687

Pravidla pro vydávání zpravodaje

UPOZORNĚNÍ

Od čísla 4 z roku 2012 na začátek zpravodaje vkládáme obsah.                               Při hledání jednotlivých článků je nutné od čísla strany odpočítat dvojku.

Je to z toho důvodu, že v tištěné formě je obsah na straně 1. ale v elektronicé formě se při číslování stran automaticky připočítavají i dvě starany obálky, tudíž je obsah až na straně 3. a přiřazená čísla stran k článkům v obsahu pak nesedí.